Przejdź do treści

O firmie

Chcesz wiedzieć dlaczego produkujemy tak dobre maszyny do sortowania?
Od początku nasza firma skupia się na tym pomyśle.

Firma została założona przez osoby od dzieciństwa związane z sadownictwem. Ponieważ w sadach potrzebowaliśmy sortownic, zauważyliśmy, że firmy produkujące sortownica skupiły się na drogich ogromnych liniach licząc na to że sadownicy zaczną łączyć się w grupy. To jednak się nie sprawdziło w małych i średnich sadach.

Wraz z kolegami ze studiów zaraz po ukończeniu nauki na Politechnice Warszawskiej Zdecydowaliśmy rozwiązać ten problem. Postanowiliśmy zaprojektować od zera nowoczesne rozwiązania optyczne. Dużo czasu poświęciliśmy na zoptymalizowanie i uproszczenie konstrukcji, dzięki temu dzisiaj mamy maszynę która w wielu aspektach jest lepsza od maszyn które są dostępne na rynku i oferujemy ją za cenę o połowę niższą niż porównywalne rozwiązania.

Po skonstruowaniu sortownicy do jabłek rozpoczęliśmy prace nad sortownicą do borówki, jednocześnie stale ulepszając gotowy już produkt, za który dostaliśmy wiele nagród. Sortownica do borówki to nasz kolejny bardzo dobry produkt, który sprzedał się już w kilkudziesięciu egzemplarzach na cały świat.