Przejdź do treści

Nowoczesna technologia

Aby dostarczać produkty najwyższej jakości, aktywnie wykorzystujemy najnowszą technologię i maszyny.
Dzięki inwestycjom w nowoczesne rozwiązania tworzymy zaawansowane i przystępne cenowo sortownice.

W naszych maszynach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Nasze biuro inżynierskie opracowuje zarówno stronę techniczną, elektryczną jak i rozwiązania informatyczne oparte na sztucznej inteligencji. Współpracujemy z uniwersytetami technicznymi oraz doradcami pomagającymi nam projektować i wdrażać najnowsze technologie.

Autorskie rozwiązania zastosowane w maszynach sortujących do jabłek i borówki są chronione patentami, które obejmują zarówno technologie wyładunku i transportu owoców jak i ich komputerową analizę.
Wywrotnice i wodny rozładunek są sterowane przez fotokomórki, oraz zestawy czujników, które podają informacje do komputera, który również analizuje obraz z kamer pracujących w świetle widzialnym i, w przypadku borówki, również w podczerwonym. Mając w pamięci tysiące obrazów wzorcowych, maszyny odnajdują uszkodzenia znacznie lepiej niż ludzkie oko, jednocześnie zastępują osoby przy żmudnych czynnościach sortujących. Owoce, które przeszły przez nasz rozładunek, sortowanie, ważenie i pakowanie, można spotkać dziś prawie na całym świecie, bowiem mamy Klientów zarówno w całej Europie, jak i w Azji oraz Ameryce Północnej.

Rokrocznie otrzymujemy wiele nagród za naszą innowacyjność a setki zadowolonych Klientów są najlepszym potwierdzeniem obranej przez nasze przedsiębiorstwo drogi rozwoju.

Nagroda Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2018
Nagroda Rozwój Polskiego Ogrodnictwa 2019
Marka Lubelskie
Certyfikat Akademii Managera Innowacji
Wicemistrz Lubelskiej AgroLigi 2023

Nie poprzestajemy na tym, co osiągnęliśmy do tej pory. Maszyny są stale ulepszane, oprogramowanie się rozwija i równocześnie konstruujemy nowe rozwiązania słuchając potrzeb rolników i sadowników.